September 2010

Je pozdě myslet na to, co by mohlo být jiné.

16. september 2010 at 19:21 | NoOi |  »Diary

 H I   M Y   S W E E T I E .

No. Když jsem psala ten minulý článek, opravdu jsem měla v úmyslu být tu častěji. Dokonce jsem si připravila nějaké články, které by to tady snad trochu oživily. Jenže..
nooi.blog.cz
Jenže nějak mě přešla ta chuť. Vůbec se mi nechce chodit na blog a hlavně na to nemám nějak čas. Ve škole je toho nějak hodně a mám úplně debilní rozvrh. Dneska jsem byla ve škole od sedmi do čtyř k tomu mám rýmu a hlava mě bolí jak prase. Každý den mám do čtyř nebo v tom lepším případě do tří a už mi ta škola leze krkem. Ale na druhou stranu se už chci vážně začít učit. Jestli to teda zvládnu, protože jsem se vlastně nikdy neučila. ;D Nevím jestli jsem přes prázdniny nějak zdebilněla nebo to je teď v tom třeťáku přece jenom nějak těžší.
nooi.blog.cz
No, tím chci vlastně říct, že asi nebudu mít moc času, protože ze školy jezdím pozdě k tomu mám doučko z angliny a taky mám ho, který mi zabere zbytek času. A to bych ještě ráda nějakou brigádu. Takže.. Tímhle se vlastně (ne)oficiálně loučím. Neříkám, že už tu nikdy nepříjdu, někdy mi to tu bude určitě hodně chybět, ale neslibuju, že vůbec ještě někdy příjdu..

Tak zatím. S láskou NoOi ♥