August 2010

Kdo neletí, nepadá z vysoký výšky..

24. august 2010 at 18:11 | NoOi |  »Diary

B R Ý   D E N

Ani mi nepřijde, že jsem takovou dobu nenapsala článek. Buď jsem neměla čas, nebo jsem neměla náladu, nebo jsem byla až příliš líná. Jop. Ale chtěla bych tu být častěji. Uvidíme.

Máme posledních sedm dní prázdnin a i počasí to dává jasně najevo. A já pořád nedodělala herbář, nezačala psát ročníkovou práci a nemůžu najít materiály na laboratorku z chemie, kterou musím odevzdat hned ze začátku září.. Ach jo. No stress.
Musím jenom umřít. Sakra.
Ale svým způsobem se strašně těším do školy. Celé dva měsíce jsme neviděla nikoho ze třídy a ty děcka mi táák strašně chybí.. 
nooi.blog.cz
Poslední dny byly celkem fajn. Až na jednu "maličkost", která mě dost vzala.. Nemůžu na to přestat myslet, nemůžu přestat myslet na ní.. Ale aspoň jsem si pořádně uvědomila, jak jí mám ráda, jak je moc důležitou součástí mého zmateného světa a jestli jí ještě někdy někdo ublíží, tak mě pozná v temném světle.. Haha. Ale dost o tom, je to až příliš osobní, ačkoli se to netýká mě.


Až na to, že jsem začala držet dietu a poctivě cvičit (už fakt musím, ani nevíte jak jsem přibrala po práškách..), taky jsem si nabarvila hlavu na tmavě hnědo (nejde to vidět, kruci, příště půjdu na úplně tu tmavě hnědou), se asi vůbec nic nezměnilo. Tyhle poslední dny trávím jenom s ním, protože M odjela na chatu, a závidím všem zamilovaným.. Prostě se nedokážu zamilovat a o to horší, že on se zamiloval do mě.. To že si mě svým způsobem přivlastňuje, mě děsí a kolikrát si říkám, že na tohle prostě nemám, ale zase když jsem s ním.. Pomoc. :D

Ale momentálně mě ze všeho nejvíc děsí zítřejší zubař.. Miláčci mojí, zachraňte mě.. Víte jaký mám strach?! Není nic horšího než zubař.. I když.. Jezdící schody neboli eskalátory, brr.. Ne zubař je horší. :D 

No já už raději jdu, stejně tohle nikoho nezajímá, což mě přivádí k tomu, že by to chtělo velkou změnu.. Což mě dále přivádí k tomu, že jsem líná a což mě zase dále přivádí k tomu, že už bych měla opravdu jít. Uvidí se časem, co tu udělám nebo neudělám.
nooi.blog.cz
Mějte se krásně a užijte poslední týden prázdnin.

Jo a abych nezapomněla, přeju Nikolce
(opožděně, promiň) všechno nejlepší k sladkým šesnáctinám. Ať se ti splní každé přání. :*

S láskou NoOi ♥


Hledám. Nacházím. Ztrácím.

11. august 2010 at 15:20 | NoOi |  »Diary
Po hoodně dlouhý době nějaké fotky..
nooi.blog.cz
nooi.blog.cz
No myslím, že raději stačí jenom tyhle dvě. Když tak někdy příště. Možná.

A článek napíšu někdy jindy. Stejně nemám ani co psát. Jako vždy. Buď jsem s ním nebo s mojí M. A koho tohle zajímá? (Odpovím si sama :D)
Takže nabírejte pozitivní energii ze stromů a vyvolávejte duchy. Muhehe.

S láskou, NoOi ♥

Láska má jistě velký význam, jen bych ráda věděla jaký.

7. august 2010 at 19:28 | NoOi |  »Diary
Zkusím to znovu. Znovu napsat ten článek, který jsem před nepatrnou chvíli jedním označením a kliknutím smazala. Úúú já chci taky umět napsat nějaký smysluplný článek. 
Čím začít?.. Poslední dobou se dá říct, že se mám úžasně. I když mě občas přepadne šílená úzkost, tak se mám krásně. Když jsem s ním, tak se mám krásně (Ale i s tou mojí trubkou se mám krásně. Samozřejmě, je nejlepší. :D). Ach ano, už je to tak nějak lepší, i když si pořád sama sebou nejsem jistá. Nevím co chci. Nevím co čekám. A nevím jestli jsem zamilovaná. Jak to poznám? A nebo já to raději nechci poznat. :D Já si to budu raději užívat. Jen tak a jenom s ním, aby bylo jasno.. :D Sakra.. Proč mi ten z té chaty pořád píše, úúú (ten předminulý článek). Už si to ani nevyčítám, ehm, jsme přece mladí a stalo se.. Ale na chatu už raději nejedu a doufám, že se v Ostravě nepotkáme.. Co už.
No prostě tyhle prázdniny si užívám (když si vzpomenu a pročítám články z minulých prázdnin.. Brr, už nikdy) a snad si užiju i ten zbývající měsíc, i když mě poslední dobou začíná stresovat škola. Ano škola.. Musím totiž v září odevzdat herbář a ročníkovou práci.. Nějaký dobrovolník co mi to udělá?? Pěkně prosím smutně koukám.. :D 

Jo a ještě jednu novinku vám musím říct.. Ráno když mamka přišla z obchodu, tak jsem se dozvěděla, že jsem těhotná.. To jsou tak neskutečný drbny, ty babky.. Nevím, jak na to přišly, asi mě včera některá viděla s ním a z toho asi usoudily, že jsem těhotná. No mám dost z nich, musí se asi hodně tady nudit. :D 

A co se týče toho minulehé článku. Miláčci. :D NoOina je prostě debil a nemůže normálně napsat, že na týden jede pryč.. Zatím určitě nemám v plánu končit.

Tak zase někdy, snad brzo, napíšu. Ať vás můžu furt otravovat. Muhehe.

S láskou vaše NoOi ♥
nooi.blog.cz
nooi.blog.cz
So beautiful..