May 2010

A tak se lev zamiloval do jehňátka.

27. may 2010 at 14:08 | NoOi |  »Diary
Silně si sama sobě lezu na nervy.
A mám hlad. Nevím co mám na oběd..

Dneska jsem ani nešla do školy.. Stejnak se šlo do kina, takže.. Prostě se mi tam nechtělo. Aspoň jsem si natrhala další kvítka do herbáře a uklidila postupě skoro celý byt. A odpoledne se budu učit. Mám to hezky rozvržené. Celý den musím zaměstnat hlavu, abych nemohla přemýšlet, protože jsem ledová královna. :D Ať už mi dají všichni pokoj. Přála bych jim 5 minut v mém těle. Aby aspoň na chvíli cítili jak mě to ničí. Co už. Jsem v tom sama.

Znáte tu písičku od Adama Lamberta - Whataya Want From Me?  Mluví mi z duše. -link-

Prostě to nevzdávej, Pracuju na tom
Prosím nevzdávej to, nechci tě zklamat
Jsem zmatená, potřebuju vteřinu dýchat
Jen se to celé otočilo
Hey, Co ode mě chceš?
Co ode mě chceš?
Co ode mě chceš?

Jsem to já
Jsem zrůda
Ale děkuju, že mě miluješ, protože to děláš perfektně

Mějte se krásně špunti, snad brzo napíšu ještě více debilnější článek.
Ale mám se fajn. Fakt. Zní to dost přesvědčivě? :D
NoOi ♥Ostravaa černá džungle a velkej mejdan .. :D:D

Když nemůžeš být s tím, kterého miluješ, můžeš zůstat s tím, kdo miluje Tebe?

21. may 2010 at 19:49 | NoOi |  »Diary
nooi.blog.cz
Úúú.. Sakra. Co to dělám? Nechci mu ublížit. Nezaslouží si to. Ach jo.

..můžeš zůstat s tím, kdo miluje Tebe?

...

Jo a s povodněma už je to v cajku. Celkem rychle ta voda ustupuje. Díkybohu. No. Dneska to bude extra krátký. Stejně nemám co psát. Jsem zmatená jak včela. A nemám vůbec náladu. Tak někdy..

Ten design, tu moc dlouho nevydržel. :D Ale ta bílá prázdnota ke mě pasuje více ne?

Mějte se.. Jak chcete. NoOi ♥

,,do stropu skáče, úsměv mi dává a je jedna z mála co krásná byla a navždy zůstává" :*

Pokud o tom můžeš snít, pak to můžeš i dokázat.

16. may 2010 at 16:43 | NoOi |  »Diary
..protože i když budu muset strávit ještě nespočet víkendu sama doma a nebudu mít žádné kamarády, s kterýma bych mohla jít ven, tak pořád mám jedno místo, jedno místo, které je jen moje, a které je přeplněno úžasnými lidmi, kteří mi napíšou krásný komentář, tak jako M'ellies.

DĚKUJU M'ellies.

Tak víkend už je za náma. Konečně. Ve škole to teď bude trochu volnější, když jsou ty maturity, ale tež by je neubylo, kdyby nám dali volno.. Ale toho se asi nikdy nedočkám. :D A jak se mi máte? :)


Ani nevím, proč jsem udělala design. No. Nějakou dobu tu asi bude, než tu vrátím zpátky bílou. A doufám, že se Vám dobře zobrazuje. :)

S láskou NoOi ♥

_____________________________________________________________________________________________

17.5. ACH JO.. BYDLÍM V ----. PODÍVEJTE SE NA ZPRÁVY A BUDETE VĚDĚT. NĚJAKOU DOBU TU ASI NEBUDU. MĚJTE SE KRÁSNĚ.

18.5. 10:16 Mimochodem žiju. :D Do školy jsem se neměla jak dostat, jedině doplavat, zatím nám jde proud a vodu v pokoji taky nemám. Tak kdyby to někoho zajímalo.. :D

18.5. 16:35 Pořád žiju. :D Pořád nám jde proud a pořád prší.. :( No co říct.. Modleme se. Ámen. :D

..a když mi občas tečou slzy, hned je polykám.

15. may 2010 at 18:11 | NoOi |  »Diary

Fotky:
0.1 - 0.2 - 0.3 - 0.4

+ 0.0 od Misz Janiszky, Děkuji.
__________________________________________________________________

Rady do života:

http://s77.photobucket.com/albums/j74/adko36/th_sipkyp01.gif1. Pokud se k vám jednoho dne život otočí zády, chyťte ho za prdel.

http://s77.photobucket.com/albums/j74/adko36/th_sipkyp01.gif2. Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, takže pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste vy.

http://s77.photobucket.com/albums/j74/adko36/th_sipkyp01.gif3. Na dosáhnutí cíle je potřeba snít. Takže se na všechno vykašlete a běžte spát.

http://s77.photobucket.com/albums/j74/adko36/th_sipkyp01.gif4. Když je vám jednoho dne vaše milovaná osoba nevěrná a vy chcete vyskočit z okna, pamatujte: To, co vám nasadili, jsou parohy,ne křídla.

http://s77.photobucket.com/albums/j74/adko36/th_sipkyp01.gif5. Když jednoho dne ucítíte velké prázdno - jezte, je to hlad.

http://s77.photobucket.com/albums/j74/adko36/th_sipkyp01.gif6. Nikdo není bez chyby, i hovno má své mouchy.


Váš malý protivný skřet NoOi ♥

Každý člověk si zaslouží druhou šanci. Já dokonce i třetí.

13. may 2010 at 16:18 | NoOi |  »Diary
nooi.blog.cz
Nevím jak začít. Mám chuť napsat dlouhý článek. Mám v hlavě toho tolik, co bych chtěla napsat, což se stává málokdy. Ale stejně, jak se znám, tak toho moc nenapíšu, protože neumím vyjádřit svoje myšlenky slovy a už vůbec ne poskládat to všechno do vět.

Dneska ve škole úplně naprd. Vůbec se nedařilo. První hodina biologie. Test z příkladu z genetiky.. Hmm, jasné.. Asi dva měsíce byla ta profesorka nemocná a my měli pořád na supl třídního.. Nikdy bych vám to nepřála, neumím vůbec nic. Takže jsem se podepsala a tím jsem skončila. Ale tak slíbila, že nás to doučí. Jak já jsem ráda, že už je zpátky. Ráda bych z bioly maturovala.
Pak druhá hodina čeština. Literatura 90.let 19. století. To šlo mimo mě, tak jako skoro každá čeština. Ale tam mám kupodivu jedničky a dvojky, musím zaklepat, takže to je zatím dobrý. :D
Třetí hodina matika. Tady jsem se přesvědčila, jak málo stačí ke štěstí dospělému člověku. Náš třídní je přešťastný, když nám rozdává ty jeho písemečky, které musíme mít vypočítané za 3 minuty, protože je to tak strašně jednoduchá a elegantní písemka.. Jasné. Protože umět aritmetickou posloupnost je strašně důležité, co budeme dělat u maturity a na vysoké se přece s náma nikdo mazlit nebude. Jéj. :D Tak jako mě se matika nikdy nezdála těžká.. Ale jedničky z ní fakt nemám. :D Jo nějaké tam jsou.. No takže po tom co jsem mu odevzdala zaplněný papír výpočtama, jsem se koukla do jeho lejster s výsledky a zjístila jsem, že jsem byla úplně mimo.. Co už další bomba do mé sbírky. Ale překvapení.. Dívala jsem se na známky na netu a co tam nevidím.. 4! To mám asi za tu snahu a popsaný papír.
Čtvrtá hodina fyzika. Zase přiběhl nadšený třídní, že má pro nás nádherný příkladeček z fyziky. Asi deset minut jsem na to čuměla a nakonec jsem usoudila, že podpis je všechno co mu do toho testu napíšu. Neměla jsem ani nejmenší páru o tom jak vypočítat pomocí nějaké rovnice s neznámýma klikyhákama vzdálenost vlnění. Třídní ke mě přiběhl a začal tam do mě hustit jak to mám vypočítat. No upřímně, ztratila jsem se už u toho jak mi říkal jak vypočítat sin2 "pí", což měl být ten úplně první a základní krok. S mírně pozvednutým obočím jsem se na něho dívala, jak se snaží mi narvat do hlavy, pro mě velice nepochopitelné věci. Nakonec mi s mírnou hysteríí vypočítal celý příklad, zatímco jsem se na něho neustále dívala s pozvednutým obočím. Nečekala jsem nic jiného než 5. Ale překvapení. Kouknu na net a co nevidím.. Vlnění 1. Měla bych být ráda? Nejsem. Ani v nejmenším. Vždyť si to vůbec nezasloužím. Štve mě to.
A poslední dvě hodiny nestojí ani za zmínku.. Dvě hodiny cvika z TEPu. Technologické procesy. Nuda jak prase. Chudák profesor. Mě je ho někdy tak strašně líto, když děláme jenom bordel a nikdo ho nevnímá. :D On je správný, si s ním vždycky po hodině povídám a uklidňuju ho, že nás musí brát s rezervou. :D

Wau jsem se nějak rozepsala. To už tu dlouho nebylo. A to mám ještě v plánu napsat pár řádku o úterý, protože to bylo úžasné.. :D Jsem zvědavá, kdo to bude číst.. :D

Jestli někdo v úterý viděl v Ostravě v okolí Futura čtyry holky a jednoho kluka v zelených tričkách "Strana zelených" s novinama, kondomama a zelenýma čajema v ruce, tak jste měli možnost vidět mě a holky ze třídy plus od jedné kluka. Za hodinu a půl jsme si vydělali 200 a maximálně jsme si to užili. :D Stačil milý úsměv, dobrý den a nikdo neodmítl. :D Prý jsem byla na každého strašně milá, že mě nedokázal nikdo odmítnout, že nechce noviny, ani nevím. :D Bylo to prostě skvělé.
A já už půjdu, musím se ještě naučit něminu, abych to napsala nanejhůř na 3, pochybuju, že bych to napsala líp. Nemám ani páru kde se dává zur a kde zum, nevidím, žádný rozdíl mezi 3. a 4. pádem.. No to je jedno.
A o víkendu možná napíšu nějaký článek, protože překvapivě budu zase sama doma. Miluju víkendy. Vlastně je začínám pomalu a silně nenávidět. Mám už plné zuby být sama. Sama sobě lezu na nervy a jediné co dělám, je že přemýšlím a čumím do zdi. V největším zoufalství si povídám s křečkem nebo se psem. Ne, určitě Vám nenapíšu článek, protože v těchto osamocených víkendech bývám velmi zlá, protivná, nevrlá a nepříjemná, abych skryla tu malou nešťastnou holku, která se tak zoufale brání vzpomínkám, kdy celé dny trávila s kamarády. Ano s kamarády, taky jsem je kdysi tady v té díře mívala.. Ale dost sebelítosti. :D

Mějte se fajnárově, NoOi ♥

Zakázané vzpomínat, děsivé zapomenout.

7. may 2010 at 20:05 | NoOi |  »Diary
nooi.blog.czČaute děcka ;)
Tak jako teda píšu, né že by se mi chtělo.. Ale máte radost, že jsem se konečně dokopala napsat článek že jo? :D No já vím, že jo :D Máte rádi NoOinku, že jo? :D
A dost NoOino.
No a musím Vám říct takovou informaci, která Vás vůbec nebude zajímat, ale já Vám jí jako správná otrava a vtěra řeknu.. Už není 16-ti letá NoOi, ale od 6.5. čili od včerejška, je už 17-ti letá NoOi. Muhehe, takže už jsem velká holka, tak třeba začít psát články trochu na úrovni a trochu více jako mladá a velmi inteligentní (haha) slečna. Jó já jsem ještě malé děcko, já vím. Prostě debil, co chcete..

Otevřu oči, kouknu se na tebe
Ty na mě skočíš, vlezeš do postele

No, takže co vám napsat.. Popisovat Vám, co jsem dělala, když jsem nebyla na blogu, je úplně zbytečný. Děsný stereotyp. Takže Vám vlastně nemám co psát.. 
No můžu si třeba postěžovat, že mě celkem mrzí, že si ´pár´ lidí ani nevzpomnělo, že mám narozky, ale co už, srdce mi to nerve, jen mě to celkem zamrzelo, ale za to děcka ve škole.. Miluju jee, ách. :D Nádherný stříbrný náramek jsem dostala a umačkali mě v obětí. Děsně si jich vážím. Tohle jsou nejlepší dva školní roky v celý mý existenci a těším se na ty zbývající dva. Už minulý rok mi donesli dort se 16ti svíčkama, to jsem vůbec nečekala, to mě úplně dojalo. :D Ale dost o tom.

A víte co, já raději mizím, protože zase stejnak píšu o ničem a zabíjím Vám váš drahocený čas.

S láskou Ing. Prof. MUDr. MVDr. PhDr. MDDr. JUDr. (atd.) NoOi ♥