February 2010

Mezi prsty chytám vzpomínky na včerejšek.

25. february 2010 at 23:34 | NoOi |  »Diary
Za pár minut už bude pátek.. A Jarní prázdniny jsou fuč. Ale tak co už. Mám se fajně, pořád se mám moc fajně.
Zatím.
Nádech, výdech. Pokud pořád může být hůř, tak můžu říct, že se mám skvěle. A ono může být sakra mnohem hůř. No ni?
Pomalu a jistě přichází jaro. Úsměv prosím. Dneska bylo opravdu krásně a když kouknu z okna vidím krásný jasný měsíc a kolem spoustu hvězd. Když jsem byla malá, myslela jsem si, že z té nejkrásnější, nejjasnější a největší hvězdy na mě kouká děda. Chci si to myslet pořád. Když mi bylo 14 a umřel mi můj nejvěrnější kamarád, který se mnou vyrůstal, tak jsem každou noc chodila ven, lehnout si do trávy a sledovat ty hvězdy. Mohla jsem být sama sebou. Nechat volně plynout myšlenky i slzy. Věřila jsem, že z hvězd na nás koukají ti nejmilovanější, co nás opustili. A věřila jsem, že doopravdy nás nikdy neopustí, že jsou pořád s námi. Jsou? V co věřím?
Víra je mocná.
No.. Už zase moc kecám, teda v tomhle případě píšu.
Těším se na zítřek a na pozítřek a na popozítřek a už jsem v tom ztracená.. :D
Melu blbosti (Eh.. Jako vždy NoOinko)
Jdu spát.
Dobrou, NoOi ♥

HaHa, musím to tu dát :D Malinká NoOinka :D (Nemůžete se divit, že nesnáším růžovou...)

Milovat je krásné, ale lepší je být milovaný.

23. february 2010 at 21:53 | NoOi |  »Diary

Ách, je mi skvěle.. A to jsem si k tomu ani nepomohla :D Eh. No, nic.
Prostě skvělý den s tím mým (Nejlepší kamarád, aby bylo jasno :D) a s tou mojí (Ach ano, zbužňuju jí, je prostě nejlepší ♥) a samozřejmě nesmím zapomenout na to přerostlé miminoo, Brutusek (Pes :D).
Oni dokážou nemožné.
Ou jéé, ou jééé.
Nepotřebuju už jí, když nás tak strašně nenávidí. Sice to pořád ve slabších chvilkách bolí (ten poslední odstavec v předchozím článku :D), ale teď je mi to jedno. JEDNO. Mám je. Štěstí. Štěstí. ŠTĚSTÍ. Tralalá...
Dobře to už by stačilo. :D
Ale chci si užít ten pocit, když nemám chuť být ironická. :D
A taky za to může částečně ta jednička z matiky, o které jsem se teď dozvěděla z netu. Totální haluz :D Logaritmy. Myslela jsem, že to bude při nejlepším za čtyři a ono jedna. Beztak se přepsal. No to se uvidí příští týden ve škole. :D

Pro Tebe tu budou
tví přátelé to jsou
a vedle Tebe půjdou za velkou neznámou..
Punkrhart - Velkou neznámou (Úžasná písnička ♥)

Ještě Vám tu hodím nějaké fotky, co jsem fotila.. Myslím, že to bylo včera.. :D A nebojte nejsem na nich já :D

Je čas udělat pápá, NoOi ♥


Ne mami, já opravdu nevím co to je a kdo mi vkládá takové obrázky na blog.. !968!

Můj malý, chlupatý kamarád. Vyslechne, pochopí, nepoví. Zbožňuju hoNemám ráda slovíčko forever, bejby !663! :D

Tak nějak málo tančím, zpívám, brečím, líbám..

21. february 2010 at 18:41 | NoOi |  »Diary

I want someone to love me
For who I am

Hej hoou..
Tak.
Jsem tady. Po nějaký době..
Chtěla už jsem napsat dřív, ale pokaždé jsem to raději smazala. Blbá nálada. Byla jsem děsně ironická :D Ale jeden článek se tu v pátek v noci přece jen objevil.. Ještě, že tu nechodíte častěji něž odepisovat na komentáře, takže se k tomu nemusím vyjadřovat. Uff. Bože :D Musím se hlídat.

I want someone to need me
Is that so bad?

(Jen se potrapte s angličtinou, muhehe :D)
A jak se máte uličníci? (HaHa, to vždycky jedna profesorka, vy uličníci! :D) Nevím, co hezkého bych Vám měla napsat.. Ale jo, něco hezkého se přece jen najde. Mám prázdniny, heeč. Takže se hezky učte a moc nezlobte v té škole! Vážně by se mi tam zítra nechtělo.. Dobré, dobré. Jsem hnusná :D Budu na Vás myslet :P

I wanna break all the madness
But it's all I have
I want someone to love me
For who I am

No, ale jinak je všechno na hovno. Ale pořád je tu ta lepší stránka. Jaká? No prostě je tu, věřím tomu, najdu jí.. Buďme optimističtí. Sníh pomalu a jistě roztává. To je dobréé. Moc dobré. Mám z toho radost. Stačí mi málo ke štěstí. Né, že bych byla šťastná. Ale na první pohled.. Proč ne? Baví mě to. Směju se tomu. A o čem to zas melu? Já nevím. Já jsem sama v sobě zmatená jak včela :D
Lost.
Lost.
Jop.
Who I am?

Pořád mám nějak chuť psát, dál a dál a je mi jedno, že Vás to nudí. Jo. Je mi to jedno. Nevím, kdy zase budu mít chuť něco napsat. Nebaví mě to. Takže toho třeba využít. I když před každou větou čumím pět minut do klávesnice a přemýšlím o všem možném, jen ne o tom co tu psát. Sekla jsem se. Můžu Vám třeba psát o tom co se mi honí hlavou. Ale bude to pěkně zmatené.
Nevím, proč mám pořád na poličce ty fotky. Nemám sílu je dát pryč i přesto, že pokaždé, když se tam podívám tak to.. Nevím. Zabolí? Třeba by to šlo nějak spravit. Ale byla bych blbá. Já už to prostě nedokážu, ale jsem tak spokojená. Jo? Jo. Jsem. Toužím po španém. Zlém. Bolavém. Místo abych si vážila toho hodného. Pokladu. Který by mi neublížil. Jenže já mám ten talen ubližovat si sama. Mám štěstí. Dusila jsem to v sobě. Bála jsem se reality. Jsem šťastná. Mám to.
Mám chuť to smazat :D
Nechápu se.
V klidu :D
Dreams.

S láskou, bez lásky, Vaše stále stejně debilní NoOi ♥
A přece jen mě má někdo rád. V mé fantazii. V mém světě.
Nejsem divná. Myslím.. Doufám!
Nesmíte mě brát moc vážně.

S poctivostí nejdál dojdeš. A to řekl, který blbec?

8. february 2010 at 17:57 | NoOi |  »Diary

Já budu brečet. Jsem blbá, blbá, BLBÁ!

I don't know where I'm at
I'm standing at the back

Tak.. Ale jakože to je úplně jedno a není všem dnům konec. Jen.. Umph. Plesk.

Jak jste se dneska měli děvčátka? (Popř. chlapci nebo hemafrodyti) Já jsem si dneska jela do školy fajně na jedenáct (heč), protože ráno se šlo na exkurzi do planetária, tak jsem tam nešla, i když měla jsem opravdu poctivé a čisté úmysly tam jít. Fakt. Ale jako fakt. FAKT! :D Ale nikdo mi neřekl, že ten dřívější bus z neznámeho důvodu jel o pět minut dřív, tak jsem šla zpátky spinkat :D To, že bych to vklidu stihla vlakem nebo bych mohla jet jiným busem s holkama je detail. Pff.
A normálně za tři měsíce mi bude 17. Není to skvělé? Ani ne. 16 nebo 17 to výjde vlastně nastejno. To byla jenom taková vsuvka, protože už mě nenapadá nic víc nudnějšího, co bych Vám tu mohla napsat. He.
Dobře, dobře už jdu. Nezívejte tak okatě. Fňuk.

So why do I try, I know I'm gonna to fall down
I thought I could fly, so why did I drown?
I never know why it's coming down, down, down.


Ufňukaná NoOinka ♥


Kdo bude hledat dál, třeba jednou najde šmoulí ráj.

6. february 2010 at 20:12 | NoOi |  »Diary

Chtěla bych usnout a probudit se až na jaře. Ať už je jaro, ať už je jaro, ať už je jaro...

Celý týden jsem se neozvala, ale vůbec se mi nechtělo na blog.
Potřebuju kapesníky, hodně kapesníku, mám nedostatek kapesníku. Kdo mi daruje? A nějaké jemné, mám z toho smrkání sedřený nos. (Ještě si budu vymýšlet, že? :D) Vůbec nevím, kde se ta rýma, tak najednou vzala.. Ještě včera to bylo v pohodě a ráno se málem udusím..
Haha, včera.. Takovou fajnou držku jsem hodila.. :D Jestli víte jak je v Ostravě park u Krajského úřadu, u Futura, tak nějaký inteligent tam udělal takový hladký chodník do kruhu, ještě tma jak v dupě a samozřejmě, když má někdo levé nohy.. :D Prostě tele no, ale bylo včera fajn s M <3
...

Po strašně dlouhý době jsem vzala do ruky tužku.. Né, že bych uměla kreslit :D
Zvěčte si je, vypadají o něco líp :DTohle jsem kreslila dneska není dodělaný (proto vypadá tak divně :D), až ho dodělám tak to tu dám.

Už neříkám raději nic. Poroučím se. NoOi ♥